Mesaj gönder
Haberler
Home > Haberler > hakkında şirket haberleri İzole edilmiş cam için en iyi gaz hangisidir?
Olaylar
Bize Ulaşın
86-535-6371394
Şimdi İletişime Geçin

İzole edilmiş cam için en iyi gaz hangisidir?

2024-03-22

hakkında en son şirket haberleri İzole edilmiş cam için en iyi gaz hangisidir?

İzole edilmiş camargon, inşaat endüstrisinde yaygın olarak kullanılan bir cam türüdür. Orta kısmı genellikle argon gibi inert bir gazla doludur.

 

Birincisi, dış ısıyı ve soğuk havayı izole edebilir ve iç sıcaklığı istikrarlı tutabilir;

İkincisi, dış gürültünün müdahalesini etkili bir şekilde azaltabilir ve yaşamın konforunu artırabilir.

 

Üretimde, argon yalıtımlı camın ortasında doldurulan ana inert gazdır.Bu nedenle kimyasal özellikleri çok istikrarlıdır ve diğer elementlerle kolayca reaksiyona girmez.Bu aynı zamanda argonun yalıtımlı camda uzun yıllar kullanılabileceği ve iyi performanslarını koruyabileceği anlamına gelir.


Argon'un yanı sıra, izole edilmiş camda müşteri ihtiyaçlarına göre diğer inert gazları da doldurabiliriz. Örneğin, bazı müşteriler kripton veya ksenon gibi daha ağır gazların kullanılmasını isteyecektir.,farklı müşteri ihtiyaçları için,Fabrikamızın teknik personeli ürünlerin en iyi kalitesini ve performansını sağlamak için profesyonel tasarım ve üretimi gerçekleştirecektir.

 

Genel olarak yalıtımlı cam, benzersiz yapısal ve performans avantajlarıyla modern mimarinin vazgeçilmez bir parçası haline geldi.Joy Shing Glass, müşterilerimize profesyonel ve yüksek kaliteli üretim ve hizmetlerle en kaliteli yalıtımlı cam ürünleri sunar.Isı yalıtımı, ses yalıtımı veya güvenlik performansı açısından olsun, müşterilere en tatmin edici çözümleri sunmak için elimizden geleni yapacağız.Bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz..

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Güvenlik Lamine Cam Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 joyshingglass.com . Her hakkı saklıdır.