Mesaj gönder
Home >

Joy Shing Glass Co., Ltd. Şirket Profili

Joy Shing Glass Co., Ltd.
Joy Shing Glass Co., Ltd.
Hakkımızda
Bize Ulaşın
86-535-6371394
Şimdi İletişime Geçin
Joy Shing Glass Co., Ltd.
Joy Shing Glass Co., Ltd.
Joy Shing Glass Co., Ltd.
Joy Shing Glass Co., Ltd.
Joy Shing Glass Co., Ltd.
Şirket Detayları

Ana pazar:

Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında

İş Tipi:

Üretici , Şirket ticaret

Markalar:

SEVGİ

Çalışan Sayısı:

80~100

Yıllık satış:

3000000-80000000

Kuruluş Yılı:

2013

Bilgisayarı dışa aktar:

70% - 80%

Müşterilere Hizmet

More than 500 customers

giriiş

 

China Joy Shing Glass, Shandong Eyaleti'nin Yantai şehrinde yer almaktadır ve 20.000 metrekarelik bir alanı kapsamaktadır.10 yıldan fazla bir gelişimden sonraJoy Shing Glass şu andaLaminli cam, ısıtılmış cam, ayna, vakum cam, güneş camı, yalıtımlı cam, yüzen cam, desenli camve diğer ürünler.

 

Joy Shing Glass'ın kuruluşundan bu yana, şirketimiz yerli ve ihracat pazarlarına dayanıyor.Yantai Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi'nin inşaatını üstlendi., Yantai Housha Square Glass Trestle, Yantai Westin Hotel Group, Yantai CECEP Yeni Ofis Binası İç Cam, Yantai Wanhua Endüstriyel parklar gibi Ana projeler;Yabancı pazarlar Avustralya'ya ihraç edildi., Birleşik Krallık, Polonya, Almanya, Danimarka, ABD, Endonezya, Vietnam, Singapur, Güney Kore, Japonya, Güney Afrika,Ortadoğu ve diğer 60'tan fazla ülke ve bölge, yılda yaklaşık 1000 konteyner mal dünyanın her yerindeki alıcılara ve arkadaşlara ihraç edilir.

 

Joy Shing Glass her zaman cam kalitesinin kontrolüne ve yeni ürünlerin araştırılmasına ve geliştirilmesine odaklanmıştır.Sıkı kalite denetimi, her cam parçasının fabrikadan kalite güvencesi ile çıkmasını sağlar.Aynı zamanda, teslimat planı, müşterilerin malları zamanında almalarını sağlamak için sıkı bir şekilde uygulanır.Joy Shing Glass pazarda müşteriler tarafından kabul edildi ve övüldü..

 

Joy Shing Glass'ın ekibi müşterilere her zaman profesyonel ve kaliteli hizmetler sunar ve her detay tam dikkatimizi alır. Standart boyut, özel boyut,özel işleme gereksinimleri, tüm gereksinimler Joy Shing Glass tarafından sağlanır. Her bireysel talebi karşılamak için elimizden geleni yapacağız. Her sorun Joy Shing Glass'tan uygun bir çözüm alacaktır.Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz işinizi ve alışverişinizi daha kolay ve daha kolay hale getirir.

 

Müşterilere en uygun ve uygun çözümleri sağlamak Joy Shing ekibinin nihai hedefi,Sizinle uzun vadeli bir işbirliği ilişkisi kurmayı ve birlikte büyümeyi umuyoruz..

Hizmet

Joy Shing Glass'ın ekibi, müşterilerine her zaman profesyonel ve kaliteli hizmetler sunar ve her ayrıntı bizim tüm dikkatimizi çeker, standart boyut, özel boyut, özel işleme gereksinimleri, tüm gereksinimler Joy Shing Glass tarafından sağlanır.Her bireysel talebi karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.Joy shing Glass'tan her soruna karşılık gelen bir çözüm bulunacaktır.Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz işinizi ve satın alma işleminizi daha sorunsuz ve kolay hale getirir.

Tarih

China Joy Shing Glass 2013 yılında başladı. Firmamız temperli cam ve lamine cama odaklanmaya başladı.10 yıllık geliştirmenin ardından şirketimizin ana ürünleri: temperli cam, lamine cam, ayna, vakumlu cam, güneş camı, yalıtım camı, flot cam, desenli cam ve diğer ürünlerdir.

 

"Önce kalite, önce itibar" bizim ilkemizdir.Joy Shing Glass her zaman cam kalitesinin kontrolüne ve yeni ürünlerin araştırılmasına ve geliştirilmesine odaklanmıştır.Sıkı kalite denetimi, her bir cam parçasının fabrikadan kalite güvencesiyle çıkmasını sağlar.Aynı zamanda, müşterilerin malları zamanında almasını sağlamak için teslimat planı kesinlikle uygulanmaktadır.Joy Shing Glass, pazardaki müşteriler tarafından oybirliğiyle kabul edildi ve övüldü.

 

Joy Shing cam, Avustralya, Birleşik Krallık, Polonya, Almanya, Danimarka, Amerika Birleşik Devletleri, Endonezya, Vietnam, Singapur, Güney Kore, Japonya, Güney Afrika dahil olmak üzere dünya genelinde 60'tan fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir. Orta Doğu.Her yıl dünyaya yaklaşık 1.000 konteyner mal ihraç edilmektedir Dünyanın her yerinden alıcılar ve arkadaşlar.

 

Joy Shing Glass'ın ekibi, müşterilere her zaman profesyonel ve kaliteli hizmetler sunar ve her ayrıntı Joy Shing'in tüm dikkatini çeker, standart boyut, özel boyut, özel işleme gereksinimleri, tüm gereksinimler tarafımızdan sağlanır.Her bireysel talebi karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.Her sorun bizden karşılık gelen bir çözüm alacaktır.Joy Shing Glass ürünleri ve hizmetleri, işinizi ve satın alma işleminizi daha sorunsuz ve kolay hale getirir.

 

Müşterilere en uygun ve uygun çözümleri sunmak, Joy Shing ekibinin nihai hedefidir ve sizinle uzun vadeli bir işbirliği ilişkisi kurmayı ve birlikte büyümeyi dört gözle bekliyoruz.

Bizim takım

1. Profesyonel Ar-Ge ekibi - Mühendislerimiz, ürünleriniz için benzersiz tasarımlar sunarak kapıdan kapıya hizmetin sınırıyla işletmenizi destekler.
2. Kalite Denetim Ekibi - Tüm ürünlerin normal şekilde kullanılabilmesini sağlamak için tüm ürünler gönderilmeden önce kesinlikle test edilir.
3. Profesyonel satış ekibi - müşterilerle daha iyi iş yapmanıza yardımcı olmak için en profesyonel bilgiler sizinle paylaşılacaktır.
4. Bağımsız satış sonrası ekip-müşterilere 48 saat içinde zamanında profesyonel hizmetler sunar.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Güvenlik Lamine Cam Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 joyshingglass.com . Her hakkı saklıdır.