Mesaj gönder
Haberler
Home > Haberler > hakkında şirket haberleri Ultra Açık Güvenlik Sertleştirilmiş Cam VS Açık Sertleştirilmiş Cam: Dört Fark
Olaylar
Bize Ulaşın
86-535-6371394
Şimdi İletişime Geçin

Ultra Açık Güvenlik Sertleştirilmiş Cam VS Açık Sertleştirilmiş Cam: Dört Fark

2023-10-18

hakkında en son şirket haberleri Ultra Açık Güvenlik Sertleştirilmiş Cam VS Açık Sertleştirilmiş Cam: Dört Fark

Ultra açık güvenlik sertleştirilmiş cam, düşük demirden kalın cam olarak da bilinir, kalınlaştırılmış ultraberrak camdan yapılır.Şeffaf sertleştirilmiş cam arasındaki dört farklılık şunlardır::

 

1Kendini yok etme oranı.
Sertleştirilmiş camın kendiliğinden patlaması kaçınılmaz bir kusurdur. Genellikle, şeffaf sertleştirilmiş camın kendiliğinden patlama hızı 3‰'dir.Ultraberrak sertleştirilmiş cam sadece daha düşük demir içeriği içermez, aynı zamanda nikel sülfür gibi daha az kirlilik içerir, bu da kendiliğinden patlama riskini büyük ölçüde azaltır ve daha yüksek güvenlik sağlar.Ultra açık güvenlik sertleştirilmiş camın kendiliğinden patlama hızı 1/10000'e düşürüldü..


2. Işık geçirgenliği
Daha az demir bileşikleri ve diğer kirlilikler içerdiği için, ultra-berrak güvenlik sertleştirilmiş camın ışık geçirgenliği% 91'den fazla olabilir.Beyaz kavrulmuş camın ışık geçirgenliği ise genellikle %80 civarındadır.Bu nedenle, ultra açık güvenlik sertleştirilmiş cam daha iyi aydınlatma etkileri sağlayabilir.


3. Görsel efektler
Sıradan şeffaf sertleştirilmiş camla karşılaştırıldığında, ultra şeffaf güvenlik sertleştirilmiş camın daha yüksek şeffaflığı, daha saf ve daha güzel bir görünümü vardır.Daha net görsel efektler sağlayabilir ve nesnelerin gerçek rengini geri getirebilirDolayısıyla, ultra açık güvenlik sertleştirilmiş cam, genellikle, müze sergi salonu camı, balık tankları, vitrinler, yüksek kaliteli mobilyalar gibi şeffaflık ve görsel etkiler yüksek olan yerlerde kullanılır.,dekorasyon, vb.


4UV koruması
Ultra açık güvenlik sertleştirilmiş cam, açık sertleştirilmiş camdan daha yüksek bir ultraviyole geçirgenliğe sahiptir ve daha iyi ısı iletkenliğine sahiptir.

 

Joy Shing Glass yüksek kaliteli malzemeler sağlar.Güvenlik sertleştirilmiş camÜrünler sıkı kalite testlerine maruz kalmış ve sertifika standartlarına uymuş, bu yüzden güvenle satın alabilirsiniz.cam özelleştirme ve işlemeEğer daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, bizimle herhangi bir zamanda iletişime geçebilirsiniz.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Güvenlik Lamine Cam Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 joyshingglass.com . Her hakkı saklıdır.