Mesaj gönder
Haberler
Home > Haberler > hakkında şirket haberleri Güneş odası için ısıtılmış yalıtımlı cam mı yoksa ısıtılmış laminatlı cam mı?
Olaylar
Bize Ulaşın
86-535-6371394
Şimdi İletişime Geçin

Güneş odası için ısıtılmış yalıtımlı cam mı yoksa ısıtılmış laminatlı cam mı?

2024-03-13

hakkında en son şirket haberleri Güneş odası için ısıtılmış yalıtımlı cam mı yoksa ısıtılmış laminatlı cam mı?

Güneş odası camı için kalınlaştırılmış yalıtımlı cam veya kalınlaştırılmış laminatlı cam seçmeli miyiz?

 

1Sıvılaştırılmış yalıtım camı daha iyi ısı yalıtımı sağlar.

Tempered yalıtımlı camBir hava veya inert gaz tabakası ile ayrılmış iki veya daha fazla cam panelerden oluşur. Camı ısıtma ve soğutma sürecine maruz bırakarak üretilir.Normal camdan daha güçlü ve kırılmaya karşı daha dayanıklı hale getirir. İyi ısı yalıtımı, ses yalıtımı, ısı yalıtımı ve enerji tasarrufu özelliklerine sahiptir. ısı yalıtımı yaz aylarında% 60'tan fazlaya ulaşabilir. Gürültü azaltımı 30 desibel.

Güneş odasının paneli olarak ısıtılmış yalıtımlı cam kullanmak, iç mekan ısısının kolayca kaybolmamasını sağlayabilir ve yaz aylarında ısı yalıtımı ve kış aylarında ısı rolünü oynar.

Photo of Tempered Insulated Glass

İsteğe göre ısıtmalı yalıtım camı özelleştirebiliriz.

2Tempered laminated cam daha iyi darbe direnci vardır.

Tempered katmanlı cam, orta katman çoğunlukla PVB filmidir, iki veya daha fazla cam katmanı özel bir ısıtma ve yüksek basınç süreci ile birbirine bağlayan bir tür güvenlik camıdır.Çok iyi deprem direnci var., darbe direnci ve patlama geçirmez performans.

Genellikle bir güneş odasının çatısı sertleştirilmiş katlanmış camdan yapılır. camın ortasında PVB filmi olduğu için, yüksek bir yükseklikten düşen nesneler bile, cam parçaları uçmaz.ama camın bütünlüğünü korumak için PVB filmine sıkıca yapışacaktır. Yapı kısa bir süre içinde rüzgar, yağmur ve dış etkiyi engellemeye devam edebilir. Düşen camdan kaynaklanan kazara yaralanmalardan kaçının.

Photo of Tempered Laminated Glass

İsteğe bağlı olarak ısıtılmış laminalı camı özelleştirebiliriz.

Genel olarak, her iki cam türünün de kendi avantajları vardır.Tempered yalıtım camı hafif bir avantajı vardırBu nedenle, güneş odasının üst kısmında kalınlaştırılmış laminat cam ve cephede kalınlaştırılmış yalıtım camı kullanılması önerilir.


Profesyonel bir cam üreticisi olarak, Joy Shing Glass sadece yüksek kaliteli cam tedarik etmekle kalmaz, aynı zamanda entegrecam çözeltileriYüksek kaliteli cam tedarikçileri arıyorsanız, bizimle iletişime geçin.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Güvenlik Lamine Cam Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 joyshingglass.com . Her hakkı saklıdır.