Mesaj gönder
Haberler
Home > Haberler > hakkında şirket haberleri Ses Yalıtımlı Cam Yalıtımlı Cam mı, Lamine Cam mı?
Olaylar
Bize Ulaşın
86-535-6371394
Şimdi İletişime Geçin

Ses Yalıtımlı Cam Yalıtımlı Cam mı, Lamine Cam mı?

2023-06-27

hakkında en son şirket haberleri Ses Yalıtımlı Cam Yalıtımlı Cam mı, Lamine Cam mı?

Yalıtımlı cam ve lamine cam ortak ses geçirmez camdır, nasıl seçilir?

 

Yalıtımlı camiki veya daha fazla cam parçasından oluşan, yüksek verimli moleküler eleklerle doldurulmuş bir alüminyum çerçeveyle ayrılmış ve kenarlarında yüksek mukavemetli dolgu macunu ile kapatılmış bir cam tertibatıdır.Ses yalıtımı, ısı yalıtımı ve ısı koruma özelliklerine sahiptir.

hakkında en son şirket haberleri Ses Yalıtımlı Cam Yalıtımlı Cam mı, Lamine Cam mı?  0

Lamine camaralarına sıkıştırılmış bir veya daha fazla organik polimer ara film tabakası ile iki veya daha fazla cam parçasından oluşur.Özel yüksek sıcaklıkta ön presleme ve yüksek sıcaklık ve yüksek basınç işleminden sonra, cam ve ara katman filmi, bir kompozit cam ürünü olarak kalıcı olarak bağlanır.

hakkında en son şirket haberleri Ses Yalıtımlı Cam Yalıtımlı Cam mı, Lamine Cam mı?  1

 

Hem ısıcam hem de lamine cam ses yalıtımı ve ısı yalıtımı etkisine bir ölçüde sahiptir.Bununla birlikte, lamine cam daha iyi şok direncine ve patlamaya dayanıklı performansa sahipken, yalıtım camı daha iyi ısı yalıtımına sahiptir.

 

Ses yalıtım etkisi açısından:

Lamine cam iyi sismik performansa sahiptir, bu nedenle rüzgar güçlü olduğunda, kendi titreşiminden kaynaklanan gürültü küçüktür, özellikle orta ve düşük frekanslar için, yoğun trafik ana yolları için ideal bir ses geçirmez camdır.
Yalıtım camı rezonansa eğilimlidir ve trafik arterlerinde kullanıma uygun değildir.Dış gürültüyü izole etmek için ısıcam daha avantajlıdır ve ev dekorasyonu için daha uygundur.

 

Bu nedenle farklı mekanlara göre seçilecek cam da farklıdır.Örneğin güneş odası uygulamasında genellikle güneş odası üst kısmında lamine cam kullanılırken güneş odası cephesinde ısıcam kullanılmaktadır.Çünkü yüksekten düşen nesnelerle karşılaşırsanız, lamine camın güvenliği nispeten yüksektir, cam kırıkları uçmaz ve yaralanmaya neden olmaz.Dış cephe camı için ısıcam kullanımı ses yalıtımı sağlarken ısı yalıtımını daha iyi sağlayabilir,ve güneş odasını kışın sıcak, yazın serin tutun.


Joy Shing Glass Co., Ltd. profesyonel bir cam üretim ve işleme kuruluşudur ve küresel cam çözümleri sağlayıcısıdır.Zengin endüstri deneyimi ve mühendislik vakalarıyla, projeniz için entegre cam çözümleri, çevrimiçi teknik danışmanlık, cam ürünlerin özelleştirilmiş işlenmesi, kurulum rehberliği ve diğer hizmetleri sağlayabiliriz.Daha fazla ayrıntı için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Güvenlik Lamine Cam Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 joyshingglass.com . Her hakkı saklıdır.