Mesaj gönder
Haberler
Home > Haberler > hakkında şirket haberleri Sorumluluk
Olaylar
Bize Ulaşın
86-535-6371394
Şimdi İletişime Geçin

Sorumluluk

2024-06-11

hakkında en son şirket haberleri Sorumluluk

Önsöz

Joy Shing Glass her zaman "müşteriler, çalışanlar ve toplum için sorumlu olmak" değerine bağlı kalır, müşterilere kaliteli ürünler sağlar, çalışanlara iyi bir çalışma ortamı sağlar,Çevre koruma yatırımlarını sürekli arttırır ve enerji kullanımını optimize eder, sosyal sorumluluklarını yerine getirir ve şirket, toplum ve çevre arasındaki uyumlu birlikte yaşamı teşvik eder.


Çevreyi Korumak ve Sürdürülebilir Kalkınmayı Teşvik Etmek

1Çevre koruma yatırımlarını artırmaya devam etmek ve yeşil üretim yoluna bağlı kalmak
Şirket, üretim operasyonlarını tesis yoğunluğu, zararsız hammaddeler, temiz üretim, atık kaynakların kullanımı ve düşük karbonlu enerji ilkeleri etrafında organize eder.Üretim sürecinin katı kontrolüne ek olarak, endüstriyel atıklar da kapsamlı olarak kullanılmıştır. Örneğin, tuğla yapmak veya döşeme yapmak için kullanılan denitrifikasyon külü geri dönüşümü ve sülfürlenme katı atıkları vb.Kirletici emisyonlar uzun süre düşük seviyede tutuldu, yeşil üretim aktif olarak teşvik edildi ve çevre koruma yönetimi dikkate değer sonuçlar elde etti.

 

2Enerji kullanımını optimize etmek ve "Çifte karbon" stratejisini desteklemek
Enerji kullanım yapısını optimize etmek, enerji emisyonlarını azaltmak ve sürdürülebilir kalkınma elde etmek için enerji tasarrufu teknolojilerine güvenmek;Yeni malzemelerin ve enerji tasarruflu cam ve fotovoltaik cam gibi yeni enerji endüstrilerinin geliştirilmesini teşvik etmek, ve "karbon zirvesi ve karbon tarafsızlığı" hedeflerine ulaşmaya yardımcı olur.

hakkında en son şirket haberleri Sorumluluk  0


Çalışanların Haklarını ve Menfaatlerini Koruyun

1. Emek yasalarına ve düzenlemelerine uymak ve uyumlu iş ilişkileri kurmak
Standart iş ilişkileri kurmak için Çalışma Yasası, Çalışma Sözleşmesi Yasası ve diğer yasa ve düzenlemelerin gerekliliklerine sıkı sıkıya uymak;Çalışanların çeşitli yasal tatillerden ve devlet tarafından belirlenen diğer ücretli tatillerden yararlanmasını sağlamak için yasal bir tatil sistemi oluşturmak ve uygulamak, ve çalışanların sağlıklı ve uyumlu çalışma ve yaşamını teşvik eder.

 

2- Maaş ve refah sistemini iyileştirmek ve çalışanların hayati çıkarlarına dikkat etmek
Çalışanlara rekabetçi maaş ve avantajlar sağlamak; beş sigorta ve bir konut fonu satın almak, ücretsiz yıllık fiziksel muayeneler, çeşitli sübvansiyonlar, tatil hediyeleri ve diğer avantajlar sağlamak;Çalışanların mutlu çalışması ve sağlıklı yaşaması için bir ortam yaratmak için çeşitli ekip oluşturma faaliyetleri ve kültürel ve spor faaliyetleri yürütmek.

 

3Yetenek eğitimi sistemini optimize etmek ve çalışanlar için büyüme kanallarını genişletmek
Şirket, çalışanlara zengin öğrenme kaynakları ve çok boyutlu öğrenme fırsatları sağlamak için iç eğitmenler ekibini oluşturmaya devam ediyor.Yeni çalışanların giriş eğitimi ve iş özel desteği, açık sınıflar ve iç öğrenme platformları da mevcuttur.

hakkında en son şirket haberleri Sorumluluk  1


Kurumsal Görev

Dünyanın önde gelen cam işleme çözümleri sunmak


Kurumsal vizyon

Saygıya ve güvene layık bir cam derin işleme şirketi modeli olmak

 

 

 

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Güvenlik Lamine Cam Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 joyshingglass.com . Her hakkı saklıdır.