Mesaj gönder
Haberler
Home > Haberler > hakkında şirket haberleri Tek adımlı vakum cam VS iki adımlı vakum cam
Olaylar
Bize Ulaşın
86-535-6371394
Şimdi İletişime Geçin

Tek adımlı vakum cam VS iki adımlı vakum cam

2023-12-15

hakkında en son şirket haberleri Tek adımlı vakum cam VS iki adımlı vakum cam

Tek adımlı vakum cam nedir?

Tek aşamalı vakum camı, özel bir vakum odasında camı ısıtmayı, vakumlamayı ve kenarlarını mühürlemeyi içerir.

 

İki aşamalı vakum cam nedir?

İki aşamalı vakum cam, bir kenar mühürleyici fırında ısıtılır, kenarları mühürlenir ve soğutulur.Egzoz deliği cam yüzeyinde rezerve edilmelidir.

 

Bir aşamalı vakum camının iki aşamalı vakum camına karşı avantajları nelerdir?

1Süreç avantajları:Tek basamaklı vakum camı hava çekme deliklerini ortadan kaldırır. Bu da mühürleme malzemesinin içten çıkışını çözür.bir arada vakumlama ve kenar mühürleme işlemlerinin devamlı vakum odasında tamamlanmasına izin verir.

2Maliyet ve fiyat avantajları:İki aşamalı vakum camıyla karşılaştırıldığında, tek aşamalı vakum camının daha yüksek çıkışı ve verimi vardır, işgücü maliyetleri ve enerji tüketimi% 60'tan fazla azaltılır ve üretim maliyetleri neredeyse% 30 azaltılır.Bu nedenle, fiyat iki aşamalı vakum camından daha ucuzdur.

3Kalite avantajı:Tek basamaklı vakum camı, cam yüzeyini pürüzsüz kılan, ürün kalitesini daha istikrarlı kılan ve kendiliğinden kırılma oranını düşük kılan hava çekme deliği tasarımına sahip değildir.Hizmet ömrü 35 yıldan fazla.

 

Joy Shing Glass, yüksek kaliteli vakum cam tedarik eder ve cam özelleştirme ve derin işleme hizmetleri sunar. Entegre cam çözümleri, kurulum rehberliği, teknik destek vb.Mühendislik projeleriniz içinDaha fazla bilgi almak istiyorsanız, detaylar, teklifler, örnekler vb. için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için lütfen:

Vakum camı

Binanın yenilenmesinde vakum camının 9 avantajı

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Güvenlik Lamine Cam Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 joyshingglass.com . Her hakkı saklıdır.