Mesaj gönder
Haberler
Home > Haberler > hakkında şirket haberleri Düşük-E yalıtımlı cam VS Normal yalıtımlı cam: Fark nedir?
Olaylar
Bize Ulaşın
86-535-6371394
Şimdi İletişime Geçin

Düşük-E yalıtımlı cam VS Normal yalıtımlı cam: Fark nedir?

2024-02-27

hakkında en son şirket haberleri Düşük-E yalıtımlı cam VS Normal yalıtımlı cam: Fark nedir?

Düşük E izole camDaha iyi ısı yalıtım performansı ve ışık kontrol yetenekleri sağlamak için cam yüzeylerinden birine uygulanan düşük emisyatiflik kaplamalı yalıtımlı bir camdır.Normal yalıtımlı camla karşılaştırıldığında, LOW-E yalıtımlı cam arasındaki farklılıklar şunlardır:

 

1Kaplama teknolojisi

Düşük E yalıtımlı cam, düşük emisyö (Low-E) kaplama teknolojisini benimser.Ve camların ısı yalıtım performansını iyileştirmekNormal yalıtımlı camın bu özel kaplama tabakası yoktur.

2Isı yalıtım performansı

Düşük E yalıtımlı camın düşük emisyöz kaplama, ısı iletimini etkili bir şekilde engelleyebilir ve böylece iç ve dış mekanlar arasındaki ısı değişimini azaltabilir.ve mükemmel ısı yalıtım performansına sahiptirBuna kıyasla, normal yalıtımlı cam daha yüksek ısı iletkenliğine sahiptir ve ısı pencereden daha kolay aktarılır.

3Enerji tasarrufu

Düşük emisyona sahip kaplama ve düşük e yalıtımlı camın iyileştirilmiş ısı yalıtım performansı nedeniyle, enerji tüketimini etkili bir şekilde azaltabilir.Bu, düşük E yalıtımlı camın enerji tasarrufu açısından daha iyi performans göstermesini sağlarNormal yalıtımlı cam, enerji tasarrufu performansı açısından nispeten zayıf.

4. Işık geçirgenliği

Düşük-e yalıtımlı camın düşük radyasyon katmanı, ultraviyole ve kızılötesi ışınların iletimini kontrol edebilir, iç mekan mobilyalarına, zeminlere ve diğer eşyalara ultraviyole maruz kalmayı azaltabilir,böylece iç mekan eşyalarının kullanım ömrünü uzatırNormal yalıtım camının bu işlevi yoktur.

5Maliyet.

Düşük e yalıtımlı cam, özel düşük emisyoni kaplama teknolojisini kullandığı için, üretim maliyeti normal yalıtımlı camla karşılaştırıldığında daha yüksek olacaktır.

 

Özetle, Low-e yalıtımlı cam, normal yalıtımlı camdan daha iyi ısı yalıtım performansına ve enerji tasarrufu performansına sahiptir.Bu, ısı iletkenliğini azaltabilir ve binanın enerji verimliliğini artırabilir.Bununla birlikte, düşük-e yalıtımlı camın daha yüksek üretim maliyeti nedeniyle, bazı durumlarda daha yüksek bir yatırım gerektirebilir.Özel ihtiyaçlarınıza göre hangi cam türünü kullanacağınıza karar vermelisiniz., bütçe ve bina gereksinimleri.

insulated glass photos
Profesyonel bir cam üreticisi olarak, Joy Shing Glass size ihtiyaçlarınıza göre entegre cam çözümleri, yüksek kaliteli cam, cam özelleştirme ve derin işleme hizmetleri sunabilir.Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, numuneler, teklifler, vb almak için herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçebilirsiniz

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Güvenlik Lamine Cam Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 joyshingglass.com . Her hakkı saklıdır.