Mesaj gönder
Haberler
Home > Haberler > hakkında şirket haberleri Joy Shing Glass: 16. SNEC Fotovoltaik Konferansı ve (Şangay) Sergisi Raporu
Olaylar
Bize Ulaşın
86-535-6371394
Şimdi İletişime Geçin

Joy Shing Glass: 16. SNEC Fotovoltaik Konferansı ve (Şangay) Sergisi Raporu

2023-05-26

hakkında en son şirket haberleri Joy Shing Glass: 16. SNEC Fotovoltaik Konferansı ve (Şangay) Sergisi Raporu

26 Mayıs'ta 16. SNEC Fotovoltaik Konferansı ve (Şangay) Fuarı, Çin'deki Şanghay Yeni Uluslararası Fuar Merkezi'nde sona erdi.Bu sergi, etkili bir uluslararası ve büyük ölçekli fotovoltaik etkinliktir ve sonuçları sektöre göstermek için iyi bir fırsattır.Yantai Joy Shing Glass Co., Ltd. bu fuarda verimli sonuçlar elde etti.

Sergi sırasında Joy Shing Glass, birçok müşterinin dikkatini ve danışmanlığını çeken üst düzey güneş camı ürünleri ve ileri işleme teknolojisi sergiledi.

Ayrıca Joy Shing Glass Co., Ltd. fuar süresince birçok yerli ve yabancı firma ile derinlemesine görüşmelerde bulunarak, işbirliği fırsatlarını ve gelecekteki gelişim trendlerini tartıştı ve birçok firma ile ön işbirliği niyetlerine ulaşarak şirketin sağlam temellerini attı. gelecekteki gelişme Yeni ivme eklendi.

Joy Shing Glass Co., Ltd.'nin güneş camı ürün serisi, ultra net desenli kaplamalı cam, AR kaplamalı güneş camı, TCO camı, arka cam ve diğer fotovoltaik camları içerir.5 milyon metrekarelik üretim kapasitesi ile Joy Shing Glass'ın gelişmiş ekipmanı ve iyi üretim teknolojisi, farklı bileşenlerin karşılık gelen boyutları için endüstrinin 182/210 gereksinimlerini karşılayabilen ve istikrarlı tedarik sağlayan ürünlerin mükemmel kalitesini garanti eder.Giydirme cepheler ve fotovoltaik çatılar, güneşlik, güneş enerjisi üretim sistemi ve diğer alanlarda kullanılırlar.

hakkında en son şirket haberleri Joy Shing Glass: 16. SNEC Fotovoltaik Konferansı ve (Şangay) Sergisi Raporu  0

Picture of solar glass

Yantai Joy Shing Glass Co., Ltd.'den sorumlu kişi, "önce kalite, önce itibar" kurumsal felsefesine bağlı kalmaya, teknik seviyeyi ve ürün kalitesini sürekli geliştirmeye ve müşterilere daha iyi cam ürünleri sunmaya devam edeceğini söyledi. ve servisler.

 

   Güneş camı hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin, ayrıca ürün kategorisini de görüntüleyebilirsiniz:güneş camı

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Güvenlik Lamine Cam Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 joyshingglass.com . Her hakkı saklıdır.