Mesaj gönder
Haberler
Home > Haberler > hakkında şirket haberleri Joy Shing Glass: Cam kalitesini sağlamak için profesyonel test ekipmanları
Olaylar
Bize Ulaşın
86-535-6371394
Şimdi İletişime Geçin

Joy Shing Glass: Cam kalitesini sağlamak için profesyonel test ekipmanları

2023-11-09

hakkında en son şirket haberleri Joy Shing Glass: Cam kalitesini sağlamak için profesyonel test ekipmanları

Joy Shing Glass'ın her zaman izlediği inanç "kalite önce, şöhret önce".Şirketimiz her cam parçasının standartlara uygun olmasını sağlamak için profesyonel test ekipmanlarıyla donatılmıştır..

1Çekim torbası çarpma testi makinesi:Farklı yüksekliklerde çarpma altında camın nüfuz direncini veya dayanıklılığını test etmek için aynı kütleye sahip bir çarpma gövdesi kullanın.sertleştirilmiş camvekatmanlı camÜrünün kalitesinin standartlara uygun olmasını sağlamak için.

Glass testing equipment

2Isı yalıtım deney kutusu:Gerçek ortamda ısı iletme sürecini taklit edebilir.

Glass testing equipment

3İzolasyon filmi sıcaklığı test edici:Farklı malzemelerin yalıtım etkilerini karşılaştırmak için sıcaklık farkını kullanın.yalıtımlı cam, vakum cam ve kaplı cam.

Glass testing equipment

Ürün kalitesini sıkı bir şekilde kontrol etmek için, profesyonel test ekipmanlarıyla donatılmanın yanı sıra, şirketimizin de sıkı bir kalite yönetim sistemine sahip olması gerekmektedir.üretim süreci bitmiş ürüneŞirketimizin sertleştirilmiş camı, katlanmış camı, yalıtımlı camı,bakırsız ayna ve diğer ürünler sıkı bir şekilde test edildi ve sertifikalandı, böylece güvenle satın alabilirsiniz.

Profesyonel bir cam üreticisi olarak, Joy Shing Glass, müşterilere yüksek kaliteli cam ürünleri ve daha tatmin edici hizmetler sunmayı taahhüt ediyor.Yüksek kaliteli cam tedarikçileri arıyorsanızBizimle iletişime geçin.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Güvenlik Lamine Cam Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 joyshingglass.com . Her hakkı saklıdır.