Mesaj gönder
Haberler
Home > Haberler > hakkında şirket haberleri Joy Shing Cam: Yüksek Kaliteli Tempered Cam Tedarikçisi
Olaylar
Bize Ulaşın
86-535-6371394
Şimdi İletişime Geçin

Joy Shing Cam: Yüksek Kaliteli Tempered Cam Tedarikçisi

2023-11-17

hakkında en son şirket haberleri Joy Shing Cam: Yüksek Kaliteli Tempered Cam Tedarikçisi

Joy Shing Glass, Çin'de profesyonel bir cam üreticisidir.gelişmiş cam üretim ekipmanları hatları gereklidir..

 

Şirketimizin şu anda 5 adet kapasitesi olan 5 tane harmanlama üretim hattı var.000Yılda 1000 metrekare, böylece istikrarlı bir tedarik sağlanıyor.

 

Ekipman göstergesi:

1.Tam camı karartma fırını*1:Tamglass, dünyanın en büyük güvenlik cam ekipman üreticilerinden biridir.ve çok daha düşük bir kendiliğinden patlama oranı.

hakkında en son şirket haberleri Joy Shing Cam: Yüksek Kaliteli Tempered Cam Tedarikçisi  0

2. Sürekli konveksiyon kalıtım fırını*2:Yassı camı temper etmek için kullanılır, üretilen ürünlerin düzlüğü ve eğriliği 1‰'dir.Daha yüksek güvenlik ve dayanıklılık sağlamak için otomobiller ve diğer alanlar. En fazla boyutdüz sertleştirilmiş cam3.300*22.000 mm'ye ulaşır.

hakkında en son şirket haberleri Joy Shing Cam: Yüksek Kaliteli Tempered Cam Tedarikçisi  1hakkında en son şirket haberleri Joy Shing Cam: Yüksek Kaliteli Tempered Cam Tedarikçisi  2

3Kavisli cam karıştırma fırını*1:0.08-0 arasında dalgalık olan kavisli camın kalınlaştırılması için kullanılabilir.1. Bu tür kalınlaştırılmış cam genellikle eğri perde duvarlarında, cam kapılarda, cam tavanlarda ve binaların diğer yerlerinde kullanılır.Eğri kalın cam3,400*20,000mm.

hakkında en son şirket haberleri Joy Shing Cam: Yüksek Kaliteli Tempered Cam Tedarikçisi  3

4Düz ve kavisli katı ateşe dayanıklı cam karıştırma fırını*1:Yüksek borosilikat üretimi için kullanılırYangın geçirmez kalınlaştırılmış cam.

hakkında en son şirket haberleri Joy Shing Cam: Yüksek Kaliteli Tempered Cam Tedarikçisi  4

5. Sıcaklık emme test fırını *1:Tempered camın kendiliğinden patlama hızını azaltmak için ısıtılmış camın ikincil ısı işleminde, yani HST için kullanılır.Kendini yok etme oranının son derece düşük olduğu durumlar için uygundur..

hakkında en son şirket haberleri Joy Shing Cam: Yüksek Kaliteli Tempered Cam Tedarikçisi  5

Gelişmiş ekipmanların kullanımı üretim verimliliğini ve cam kalitesini büyük ölçüde artırdı ve müşterilere daha tatmin edici hizmetler sunmamızı sağladı.Yüksek kaliteli cam tedarikçileri arıyorsanızBizimle iletişime geçin.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Güvenlik Lamine Cam Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 joyshingglass.com . Her hakkı saklıdır.