Mesaj gönder
Haberler
Home > Haberler > hakkında şirket haberleri Daha güvenli duş odası camını nasıl seçebilirim?
Olaylar
Bize Ulaşın
86-535-6371394
Şimdi İletişime Geçin

Daha güvenli duş odası camını nasıl seçebilirim?

2024-05-22

hakkında en son şirket haberleri Daha güvenli duş odası camını nasıl seçebilirim?

Banyoyu dekore ederken, duş odasının tasarımı ve malzeme seçimi çok önemlidir.Güvenliği sağlamak için daha güvenli ve güvenilir malzemeler seçmeliyiz.İşte birkaç öneri:

 

1Sıvı cam seçin.Tempered camGüvenlik camı olarak adlandırılır, yüksek dayanıklılık ve ısı dayanıklılığı vardır ve kırılması kolay değildir. kırılsa bile, ciddi yaralanmalara neden olacak keskin parçalar üretmez.Camın kalınlığı ne kadar kalın değilse o kadar iyi.Genellikle 6mm, 8mm, 10mm, 12mm kalınlaştırılmış cam seçmek önerilir.

 

2Eğer güvenlik sorunlarından endişe ediyorsanız,katmanlı camÇünkü daha yüksek darbe direnci ve parça tutma yeteneğine sahiptir. cam kırıldığında bile, uçan cam parçaları üretilmez. parçalar filme sıkıca yapıştırılır.Tam cam yapısının korunmasıBu daha güvenli.

 

3Cam ve diğer yapıların arasındaki bağlantının sağlam ve güvenilir olmasını sağlamak için profesyonellerden bunu kurmasını isteyin.

 

Güvenli duş odası camını seçmek bizim için güvenli ve güvenilir bir banyo ortamı yaratabilir.Joy Shing Glass'ın ürünleri sıkı kalite denetimlerinden geçti ve güvenli ve güvenilirAynı zamanda, size entegre bir çözüm sunmak için gerektiği gibi özel ve derin işleme cam yapabiliriz.Duş odası cam çözeltisiYüksek kaliteli duş odası camı arıyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Güvenlik Lamine Cam Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 joyshingglass.com . Her hakkı saklıdır.