Mesaj gönder
Haberler
Home > Haberler > hakkında şirket haberleri Cam öğütme üretim hattı: Gelişmiş cam kenarı öğütme makinesi cam kalitesini artırır
Olaylar
Bize Ulaşın
86-535-6371394
Şimdi İletişime Geçin

Cam öğütme üretim hattı: Gelişmiş cam kenarı öğütme makinesi cam kalitesini artırır

2023-10-31

hakkında en son şirket haberleri Cam öğütme üretim hattı: Gelişmiş cam kenarı öğütme makinesi cam kalitesini artırır

Son zamanlarda, şirketimiz, cam kenarının öğütme etkisini önemli ölçüde geliştiren yeni akıllı çift kenarlı cam öğütme üretim hattını tanıttı.En son teknolojiyi ve malzemeleri kullanıyor., tam servo akıllı kontrolü ile, cam işleme sırasında daha yüksek hassasiyet ve daha iyi kalite kontrolü elde etmemizi sağlar.

Bu cam kenarını öğütme makinesinin kesin bir kontrol sistemi ve26 öğütme başlığıBu, camın daha pürüzsüz ve düz bir kenarını sağlayarak daha yüksek kenar doğruluğuna ulaşabileceğimiz anlamına gelir.

Laminated glass edge grinding effect

Yeni cam kenarları öğütme makinesi daha fazla otomasyona sahiptir.ve cam kenarını öğütmenin tutarlılığını ve istikrarını artırırBu sadece ürünlerimizin kalitesinin iyileştirilmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda üretim verimliliğini ve güvenliğini de artırır.

Toughened glass edge grinding effect

Gelecekte, Joy Shing Glass üretim teknolojisini geliştirmeye ve gelişmiş ekipmanları sunmaya devam edecek ve müşterilere yüksek kaliteli cam ürünleri sunmaya kararlı.Yüksek kaliteli cam tedarikçileri arıyorsanızBizimle iletişime geçin.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Güvenlik Lamine Cam Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 joyshingglass.com . Her hakkı saklıdır.