Mesaj gönder
Haberler
Home > Haberler > hakkında şirket haberleri Özel Eğimli Temperli Cam Teslimatı
Olaylar
Bize Ulaşın
86-535-6371394
Şimdi İletişime Geçin

Özel Eğimli Temperli Cam Teslimatı

2023-08-09

hakkında en son şirket haberleri Özel Eğimli Temperli Cam Teslimatı

Ağustos ayı başında müşteri tarafından sipariş edilen özel kavisli temperli cam başarıyla teslim edildi.Teslim süresi 20 gündür.


Ürün Bilgisi

İsim Eğimli temperli cam
Özellikler müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilmiş
Üretici firma Joy Shing Cam
Garanti 10 yıl
Ürün Özellikleri daha fazla güce, darbe direncine, bükülme direncine ve rüzgar basıncı direncine sahiptir
paketleme Detayları 1. Ayrı bir camın kırılmasını önlemek için koruyucu kağıt film ve yumuşak ahşap ped kullanın.
2. Camın dört köşesinde koruyucu köşeler olacaktır.
3. Deniz ihracatına uygun güçlü kontrplak kasa.
4. Her kutu çelik kayışlarla sabitlenecektir.

 

teslimat resmi

hakkında en son şirket haberleri Özel Eğimli Temperli Cam Teslimatı  0hakkında en son şirket haberleri Özel Eğimli Temperli Cam Teslimatı  1hakkında en son şirket haberleri Özel Eğimli Temperli Cam Teslimatı  2

Profesyonel bir cam üreticisi olarak Joy Shing Glass, müşterilerine yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel hizmetler sunmaya kendini adamıştır.Bu işbirliğinde müşteri, özel gereksinimler ve tasarım gereksinimleri ortaya koyar.Ekibimiz, ihtiyaçlarını ayrıntılı olarak anlamak için müşterilerle yakın bir şekilde çalışır ve gereksinimleri karşılayan ürün çözümlerini uyarlamak için profesyonel bilgi ve deneyimimizi birleştirir.


Şirketimiz gelişmiş üretim ekipmanlarına ve olgun üretim teknolojisine sahiptir ve ürün kalitesinin istikrarını ve tutarlılığını sağlamak için üretim sürecindeki her bağlantıyı sıkı bir şekilde kontrol eder. Ürünün üretimi tamamlandıktan sonra, ekibimiz kaliteyi sağlamak için sıkı kalite denetimi yapar ve ürünün bütünlüğü.Ardından, nakliye sırasında ürünlerin güvenliğini ve zamanında teslim edilmesini sağlamak için profesyonel bir lojistik ekibi ayarladık.

 

Bu işbirliği sayesinde müşteri, özelleştirilmiş hizmet ve ürün kalitemizi tam olarak onayladı ve gelecekteki işbirliğine tam olarak güvendiğini ifade etti.

 

Joy Shing Glass, "önce kalite, önce itibar" kavramına bağlı kalmaya, ürün kalitesini ve hizmet seviyesini sürekli geliştirmeye ve müşterilere daha iyi özelleştirilmiş deneyim sunmaya devam edecektir.

 

Joy Shing kavisli temperli camın resimli gösterimi

customized curved tempered glass

Ürünlerimizle ilgileniyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İlgili ürün katalogları incelenebilir:Eğimli Temperli Cam

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Güvenlik Lamine Cam Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 joyshingglass.com . Her hakkı saklıdır.