Mesaj gönder
Haberler
Home > Haberler > hakkında şirket haberleri 9 Binanın Yenilenmesinde Vakum Camının Avantajları
Olaylar
Bize Ulaşın
86-535-6371394
Şimdi İletişime Geçin

9 Binanın Yenilenmesinde Vakum Camının Avantajları

2023-11-30

hakkında en son şirket haberleri 9 Binanın Yenilenmesinde Vakum Camının Avantajları

Yeni nesil enerji tasarruflu bina camı olarak, vakum camının bina onarımında aşağıdaki 9 avantajı vardır.

 

1Hafif ve ince:Pencere çerçeve profillerinin, donanımların vb. miktarının ve bina yük taşıma gücünün azaltılması,Tüm pencere için kapsamlı bir maliyet avantajına sahiptir ve kurulum açısından etkilenmez.Vakum camının minimum kalınlığı 6.3mm.

 

2Mükemmel ısı yalıtım etkisi:Vakum camının ısı aktarım katsayısı düşüktür, bu da kışın iç mekan ısı kaybını azaltabilir ve yazın iç mekan sıcaklığını düşürebilir.

Not:U değeri: Sıradan tek cam 6W/m2·K, yalıtımlı cam 3W/m2·K, çift yalıtımlı cam 1.5-1.8W/m2·K ve vakum camı 0.6W/m2·K'den azdır.

 

3Enerji tasarrufu ve tüketimin azaltılması:Elektrik üretimi için soğutma ve ısıtma maliyetlerini ve kömür tüketimini önemli ölçüde azaltmak, enerji maliyetlerinin% 60'ına kadar tasarruf etmesi.

 

4Kurşunsuz malzemeler:Joy Shing vakum camı, sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunan çevre dostu kurşunsuz mühürleme malzemeleri kullanır.

 

5Güçlü ses yalıtım etkisi:Vakum camının yalıtım hacmi 38 desibel'e ulaşır.ve gürültü azaltma ve ses yalıtım etkisi, güçlü nüfuz gücü olan orta ve düşük frekanslı gürültü için dikkate değer (örneğin trafik gürültüsü gibi), inşaat, infrasonik dalgalar vb.).

 

6Anti-kondansasyon:Vakum camının yoğunlaşma sıcaklığı ≤-51°C'dir ve pencerenin dışındaki doğal manzarayı tam olarak deneyimlemenizi sağlayan "iç yoğunlaşmayı" önleyebilir.LOW-E zarının kullanım ömrü uzatılır.

 

7Yüksek güvenlik:Tamamen sertleştirilmiş vakum camının daha yüksek darbe direnci/rüzgar basıncı direnci/gücü vardır.

 

8Kurulum maliyetlerini azaltmak:Geleneksel cephe yenilenmesi çok fazla insan gücü, maliyet ve zaman gerektirir ve bu da yüksek maliyetlere neden olur.ve kurulum hızı daha hızlıVacuum camı, iç mekanlarda orijinal cam panellerle yapıştırılabilir ve çalışılabilir.

 

9Uzun kullanım ömrü ve iyi dayanıklılık:Joy Shing vakum camı organik olmayan malzemelerle mühürlenmiş ve 35 yıldan fazla bir hizmet ömrüne sahiptir, bu da yalıtım camından çok daha fazladır.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Güvenlik Lamine Cam Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 joyshingglass.com . Her hakkı saklıdır.