Mesaj gönder
Haberler
Home > Haberler > hakkında şirket haberleri 6mm Temperli Cam Sorunsuz Sevk Edildi
Olaylar
Bize Ulaşın
86-535-6371394
Şimdi İletişime Geçin

6mm Temperli Cam Sorunsuz Sevk Edildi

2023-06-08

hakkında en son şirket haberleri 6mm Temperli Cam Sorunsuz Sevk Edildi

7 Haziran'da Vietnamlı bir müşteri tarafından sipariş edilen bir grup 6 mm temperli cam başarıyla tamamlandı ve 15 günlük bir teslimat süresiyle sevk edildi.

Bu 6 mm'lik temperli cam grubu, Joy Shing Glass Factory tarafından üretilmiştir ve ürünün kalitesini sağlamak için sıkı kalite denetiminden geçmiştir.Eşyaların güvenli bir şekilde taşınması ve zamanında ulaşmasını sağlamak için firmamız profesyonel paketleme ve nakliye hizmetleri vermektedir.

Paketleme Detayları

1. Denize Layık Güçlü Ahşap Kasalar

2. Ayrı camın kırılmasını önlemek için koruyucu kağıt film ve yumuşak ahşap ped kullanın.

Nakliye resmi

hakkında en son şirket haberleri 6mm Temperli Cam Sorunsuz Sevk Edildi  0hakkında en son şirket haberleri 6mm Temperli Cam Sorunsuz Sevk Edildi  1

Gönderilen ürün bilgileri

Ürün Adı: Temperli Cam

Kalınlık: 6mm

Yeşil renk

Üretici: Joy Shing Glass

Garanti: 10 yıl

 

Bu siparişin başarıyla tamamlanması, yalnızca şirketimizin üretim kapasitesini ve hizmet seviyesini tam olarak göstermekle kalmadı, aynı zamanda müşteriler tarafından da büyük beğeni topladı.Küresel bir cam çözümü sağlayıcısı olarak Joy Shing Glass, her zamanilkesiMüşterilere daha kaliteli ve verimli hizmetler sunmak için "önce kalite, önce itibar". Sektörün birlikte gelişmesini ve ilerlemesini teşvik etmek için daha fazla müşteriyle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz.

 

Temperli cam ürün bilgisi için lütfen sayfayı inceleyiniz:Havalı cam

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Güvenlik Lamine Cam Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 joyshingglass.com . Her hakkı saklıdır.