Mesaj gönder
Haberler
Home > Haberler > hakkında şirket haberleri Kendi kendine yapışkan akıllı film: Avantajları ve kurulum yöntemleri
Olaylar
Bize Ulaşın
86-535-6371394
Şimdi İletişime Geçin

Kendi kendine yapışkan akıllı film: Avantajları ve kurulum yöntemleri

2024-01-02

hakkında en son şirket haberleri Kendi kendine yapışkan akıllı film: Avantajları ve kurulum yöntemleri

Kendine yapışkan akıllı filmCamın şeffaflığını değiştirebilen bir filmdir. Yapışkan destek kullanır ve doğrudan camın üzerine yapıştırılabilir ve güç açıldığında kullanılabilir.Elektrik açıkken cam şeffaf ve elektrik kapalıyken atomlaşır..

 

Kendine yapışkan akıllı filmlerin avantajları şunlardır:
1Konforlu nakliye ve düşük maliyet: Kendine yapışkan akıllı film camın ağırlığını ortadan kaldırır, hızlı lojistik ve nakliyeyi kolaylaştırır ve nakliye maliyetlerini azaltır.
2. Kolay montaj ve maliyet tasarrufu: Kendine yapışkan akıllı film cam montajını azaltır. Aynı zamanda, yenileme ve yenileme sırasında,camı değiştirmeden mevcut camın üzerine doğrudan monte edilebilir, ki bu ekonomik ve ekonomik. Eğer daha sonra istemezseniz değiştirmek de kolaydır.
3Gizliliği koruyun: Kendine yapışkan akıllı film, voltaj kontrolü ile şeffaf veya atomlanabilir, böylece aynı alanın aynı anda gizlilik ve açıklığın ikili gereksinimleri olabilir.Mekanları birbirinden ayıran ve gizliliği koruyan sahnelerde kullanmak için çok uygundur.Banyolar, konferans odaları, yatak odaları, banka tezgahları, restoranlar vb.
4Yer kaplamıyor ve temizlenmesi kolaydır: Akıllı film camın üzerine sıkıca yapışıyor ve perdeler kadar hacimli bir alan almıyor, bu da temizlenmesini kolaylaştırıyor.
5. Bir projeksiyon ekranı olarak kullanılabilir: akıllı film, çok iyi bir projeksiyon etkisi ve tam bir teknoloji duygusu ile, güç kapalı olduğunda şeffaf görünmeyecektir.

 

Kendine yapışkan akıllı filmi nasıl yükleyeceğiniz için videoda bakın:Joy Shing Glass yüksek kaliteli akıllı film veakıllı cam, daha uygun toptan satın alma fiyatları ile. şekil, desen, vb gerektiği gibi özelleştirebilir ve entegre gizlilik cam çözümleri, kurulum rehberliği, tam satış sonrası hizmet,proje için örnekler ve diğer hizmetlerÜrünlerimizle ilgileniyorsanız, herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Güvenlik Lamine Cam Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 joyshingglass.com . Her hakkı saklıdır.