Mesaj gönder
Haberler
Home > Haberler > hakkında şirket haberleri Özel kıvrımlı, eğri ve katmanlı laminatlı cam: Düzensiz kaşık şekli ve üç katman
Olaylar
Bize Ulaşın
86-535-6371394
Şimdi İletişime Geçin

Özel kıvrımlı, eğri ve katmanlı laminatlı cam: Düzensiz kaşık şekli ve üç katman

2024-01-25

hakkında en son şirket haberleri Özel kıvrımlı, eğri ve katmanlı laminatlı cam: Düzensiz kaşık şekli ve üç katman

Özel üç katmanlı kavisli katmanlı cam resimleri.

 

Joy Shing Glass, müşterilere entegre cam çözümleri sağlayarak cam imalatı ve cam derin işleme odaklanır.Bu sefer teslim edilen ürün, müşteri gereksinimlerine göre özel kıvrımlı katılaşmış katılaşmış cam., büyüklük, şekil, kalınlık, yarıçap vb. dahil olmak üzere. Bu işbirliği sırasında, şirketimizin personeli müşterilerle yakın bir ilişki sürdürdü, kullanım ihtiyaçlarını ayrıntılı olarak anladı,Ve profesyonel teknik tavsiyelerde bulundu.Üretim sürecinde, her üretim bağlantısını sıkı bir şekilde kontrol ediyoruz ve ürün kalitesini ve zamanında teslimatı sağlamak için ürünler üzerinde sıkı kalite denetimleri yapıyoruz.

 

Kişisel olarak kurumuş sertleştirilmiş laminatlı cam ambalajı ve teslimat resimleri

Curved tempered laminated glass packaging pictures1

Curved tempered laminated glass packaging pictures2

Ürünlerin güvenli taşınmasını sağlamak için fumigasyon içermeyen kontrplak kutular kullanır ve demir kayışlar ve ahşap bloklarla güçlendiriyoruz.

 

Joy Shing Glass, yüksek kaliteli cam tedarikçisi, ihtiyacınız olduğunda camı özelleştirebilir ve derinlemesine işleyebiliriz.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Güvenlik Lamine Cam Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 joyshingglass.com . Her hakkı saklıdır.